Zadnji nastavni dan u PŠ Široka Kula

Zadnji nastavni dan u PŠ Široka Kula protekao je u veselom ozračju. Stigle su mame koje su nam potpora u svemu,došla su mlađa braća i sestre od kojih će već na jesen neki od njih biti đaci prvaci i sjediti ovdje u školskim klupama.

Svi su oni danas došli s jednim ciljem a to je da zajedno ispratimo ovu šk.godinu i našoj učenici Maji Nikšić poželimo sretne i vesele dane u višim razredima Matične škole.Plesali smo,jeli pizzu i častili se tortom koju je Maja s radošću donijela da počasti svoje prijatelje,roditelje i učiteljicu.Svima nam je najveće iznenađenje bilo kada je učiteljici pročitala pjesmicu koju joj je napisala.Učiteljici su suze potekle niz obraze a i nama nije bilo svejedno jer nas naša učiteljica sve voli zajedno.

objavio: Ivan NEKIĆ Vesna KRBAVAC   datum: 3. 7. 2015.