OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE KOJA ĆE U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017. POHAĐATI PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE-TERMINI ZA PREGLED DJECE

Liječnica školske medicine obavit će pregled djeteta u Zavodu za javno zdravstvo Ličko-senjske županije-Odjel školske medicine (adresa: Senjskih žrtava 2, Gospić), prema dogovorenim terminima.

Stručno povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta u Osnovnoj školi dr. Franje Tuđmana Lički Osik obavit će pregled u  Osnovnoj školi dr. Franje Tuđmana Lički Osik (ured pedagoginje-prvi kat), prema dogovorenim terminima.

VAŽNA NAPOMENA

Prilikom dolaska na pregled kod liječnice školske medicine, molimo da ponesete popunjeni OBRAZAC   A, koji vam prethodno popunjava liječnik Vašeg djeteta, dok OBRAZAC   B, služi  kao uputnica za vađenje krvi i urina.

Isto tako, na pregled donosite i sljedeće:

OIB djeteta
zdravstvenu iskaznicu djeteta
karton cijepljenja
iskaznicu o cijepljenju, ako ju posjedujete
medicinsku dokumentaciju ukoliko je posjedujete ili izvadak iz zdravstvenog kartona
laboratorijski nalaz hemoglobina i urina (nalaz mlađi od 6 mjeseci)

Priloženi dokumenti:
termini_za_pregled_u_Skoli.docx (14.31 KB)
termini_za_pregled_u_Zavodu.docx (14.63 KB)

objavio: Ivana Đapić   datum: 29. 3. 2016.