Europski dan jezika u Ličkom Osiku 26. 9. 2016. Treasure (information) hunt

Autor: Marina NEKIĆ, 3. 10. 2016.

Povodom Europskog dana jezika u našoj školi je organizirana igra Treasure (information) hunt. Škole partneri iz Slovenije i Slovačke iz suradnje preko eTwinning portala tijekom prošle školske godine 2015./2016. poslali su nam plakate o svojim domovinama. Plakate o domovinama su koristiti učenici za odgovaranje na 5 pitanja koja su ubacili u kutiju i koja su nasumično izvučena. Prvih 10 natjecatelja su nagrađeni.

Učiteljica Marina Nekić je održala govor prije početaka izvlačenja. Glavne nagrade su osvojili : Karlo Kolak,Karlo Balenović,Antonela Krpan,Petra Knežević,Antonio Puljić,Tea Krpan,Paula Ružićka,Ana Ivanišević,Lucija Butković i Filipina Potnar. Izvlačenje je održano u gornjem holu škole poslije drugog sata pod smotrom žirija. U žiriju su bili : Ana Marija Marinić I Mihaela Petrlić. Nakon izvlačenja glavnih dobitnika nekolicina učenika koja je sudjelovala u Treasure (information) hunt igri je nagrađena prigodnim narukvicama. Treasure (information) hunt je organizirao English language fan club (Klub štovatelja engleskog jezika).