U povodu obilježavanja Dana škole, održana je svečana priredba prepuna bogatog sadržaja; od dodjele zahvalnica i priznanja najboljim učenicima i njihovim mentorima, dodjele poklon bonova Školske knjige, recitacija, pjesme, plesa, glume, tamburaša, izložbe najboljih učeničkih postignuća i na kraju odbojkaške utakmice između učitelja i učenika.
Posebno emotivno bilo je opraštanje učenika osmog razreda, koji su valcerom započeli svoj oproštaj od osnovne škole. Prigodnim govorom i učenici su se zahvalili svima koji su ih pratili na njihovom putu odrastanja, a posebno svojoj razrednici.
Hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji priredbe, kao i onima koji su je podržali svojim dolaskom, a posebno dragim osmašima, kojima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju.









